Miks eelistada naturaalsest nahast jalatseid

Põhjused, miks naturaalsest nahast  jalatsid on kindlasti jalgadele paremad kui kunstnahksed, on järgmised:

1. Naturaalne nahk kohandub jala suuruse ja kuju järgi. Ostes kvaliteetsest naturaalnahast jalatsid, kindlustad endale nö personaalergonoomilised jalanõud, mis ei pigista ega hõõru. Kunstnahast jalats ei saa pikaajalisel jalaskandmisel kunagi olla mugav.

2. Naturaalne nahk on poorne ja “hingav”, mistõttu saavad ka jalad õhku, ei higista ning tunnevad end jalatsi sees mugavalt.

3. Kuna naturaalne nahk on hingav materjal, pakub ta kaitset ka külma eest. Kunstnahk ei lase jalal hingata, soodustades sel moel jalatsi sees niiskuse ja külmatunde teket.

4. Jalgade tervis! Kes on kogenud pisematki haava või suuremaid ville jalal teavad, kui õrnad on tegelikult jalad ja kui palju me nende heaolust sõltume – jalad viivad meid ühest kohast teise! Jalatsid, mis ei veni ega võta jalajärgset kuju, mis ei hinga, vaid muudavad jalad niiskeks ja külmaks, nõuavad lõpuks ohvri ka terviselt. Venimatusega tekitavad kunstnahast jalatsid jalgadele inetuid ja valulikke deformatsioone. Niiske ja õhu juurdepääsu mittevõimaldav keskkond mõjutab negatiivselt vereringet jalgades ja liigeste tervist ning viib pahatihti ka tõsiste lõhnaprobleemideni.

5. Kui juhtub, et satute oma kinga või saabast kuskile vastu ära lööma, siis erinevalt kunstnahast on võimalik naturaalset nahka parandada võimaliku mehhaanilise vigastuse korral.

6. Ja viimasena, ent kindlasti mitte vähemolulisena, tuleb nentida, et kunstnahast jalatsite ostmine on kokkuvõttes alati kallim lahendus. Kuna kunstnahast jalanõud  lagunevad, pragunevad, rebenevad märksa kiiremini, siis tuleb neid ka oluliselt sagedamini välja vahetada.

Kõik ABRIS’e kingad ja saapad on valmistatud kvaliteetsest naturaalsest nahast pakkudes parimat jalasõbralikku kasutusmugavust nii tänavajalatsite kui tööjalatsite kandjatele.

Hoidke oma jalgu ja eelistage kindlasti kvaliteetseid ABRIS’e jalatseid!