Turvajalatsite juhend

 

Turvajalatsite kasutus- ja hooldusjuhend

 

OÜ ABRIS  töö- ja turvajalatsid on  läbinud CE tüübihindamistesti. CE märk, mis on igal tootel näitab, et jalatsid vastavad EN ISO 20345:2004 nõuetele.

-          ohutus

-          mugavus

-          kindlus, tugevus

-          kaitse

-          libisemiskindlus

EN 20345 märgistus tähendab, et jalats on klassifitseeritud professionaalseks kasutamiseks mõeldud turvajalanõude kategooriasse.

Kvaliteedikontroll põhineb standardile ISO 9001

 

Märkused antistaatilise tallaga jalanõude kohta

Antistaatiliste omadustega tallaga jalanõusid on soovitav kasutada sellistes töötingimustes, kus on võimalik tuleohtlike ainete süttimist põhjustavate staatiliste laengute teke või on olemas kokkupuuteoht pinge all olevate seadmetega. Tuleb arvestada, et jalanõud ei väldi täielikult elektrilöögiohtu, vaid nad moodustavad täiendava kaitsetakistuse jalgade ja põranda vahel.

Tooteinfo:

-          Tallad on antistaatilised, õli- ja bensiinikindlad, hea haarduvusega, libisemiskindlus vastab  normile ENV 13287:2000

-          Pealsed on valmistatud naturaalsest nahast, voodriks tekstiil (talvistel kunstkarusnahk)

-          Spetsiaalne sisetald on hea niiskuse imamisvõimega

-          Liist on tavalisest laiem ja sobib paremini jalale.

 

Hooldamine

Uute jalanõude kasutusele võtmisel töötle jalatseid nahksaapamäärdega. Hooldage jalatseid regulaarselt, eemaldage lahtine pori ja kuivatage hästi ventileeritud kohas. Määrige nahksaapa määrdega. Ärge mitte mingil juhul kuivatage jalatseid kõrge temperatuuriga kohtades - radiaatoritel ja teistel küttekolletel. Kaitstes ja hooldades jalanõusid, pikendate nende kandmise aega.

Toote kaitseomadused kehtivad juhul, kui jalanõusid hooldatakse regulaarselt ja hoitakse normaalsetes tingimustes.

 

Tööjalatsid on testitud FIOH (Finnish Institute of Occupational Health, litsenseeritud asutus nr. 0403) poolt ja tunnistatud EÜ tüübihindamistõenditega nr 27106ADS01,

26158ARS01, 27105APS01, 27107AKS01,27227EES01, 27226PES01. )

 

Jalatsite tootja:

OÜ ABRIS

Tallinna mnt 2

65605 VÕRU

www.abris.ee